1. Heategevusfond Aitan Lapsi
  www.aitanlapsi.ee
  e-mail:
 2. Heategevusfond Aitan Lapsi ja Eesti Lastekirjanduse Keskus korraldavad heategevuslikud jõulupeod

  11. ja 12. detsembril korraldavad taararaha annetusi haldav heategevusfond Aitan Lapsi ja Eesti Lastekirjanduse Keskus kolm heategevuslikku jõulupidu „Jõulusagin Nukitsaga“. Jõulupidudele jõuavad lapsed MTÜ Saagu Valgus, Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühingu (VENÜ), Lillekülla turvakodu ning Haiba ja Tallinna lastekodude abil.


  Lastekirjanduse keskuse direktor Triin Soone: „Jõulud on iga lapse jaoks oodatud üllatusteaeg. Eriti just sel ajal soovime oma keskuses pakkuda võimalikult paljudele lastele jõulurõõmu. Tänu Aitan Lapsi fondile saame seda tänavu võimaldada rohkematele lastele.“


  Lastekirjanduse keskuses toimuval jõulupeol saavad lapsed mitme tunni vältel osa mõnusast jõulusaginast: Edgar Valteri galeriis musitseeritakse ja improviseeritakse koos Ivi Rausiga, hubases pööningukambris kuulatakse Aita Vaheri päkapikulugusid, lauldakse ja mängitakse. Lisaks meisterdatakse peol üheskoos jõulukaarte, mis leiavad oma tee adressaadini. Külla tulevad nii laste sõber Nukitsamees kui jõuluaja oodatuim külaline jõuluvana. Jõuluvana kingikotis leidub igale lapsele vahva raamat.


  Heategevuslikud jõulupeod toimuvad Eesti Lastekirjanduse Keskuses, Pikk 73 Tallinn.


  Täiendav info:


  Triin Soone

  Eesti Lastekirjanduse Keskuse direktor

  617 7230,

   


  Rauno Raal

  SA Aitan Lapsi Heategevusfondi nõukogu liige

  5169788,

   


  Koostaja:

  Helena Nagelmaa

  Eesti Lastekirjanduse Keskuse kommunikatsioonijuht

  617 7238,