1. Heategevusfond Aitan Lapsi
  www.aitanlapsi.ee
  e-mail:
 2. Kuidas abi taotleda

  "Aitan lapsi teatrisse" on tuumikprojekt koostöös Eesti teatritega. Juhul, kui Sa oled õpetaja või sotsiaaltöötaja ning Sinu koolis või vallas on vähekindlustatud peredest pärit lapsi, kel puudub võimalus teatrikülastuseks, esita otse oma piirkonda teenindavale teatrile taotlus ning heategevuskampaania „Aitan lapsi“ aitab.

   

  1. Mine Eesti Etendusasutuste Liidu kodulehele www.eeteal.ee, otsi menüüst “Aitan lapsi!”, tutvu taotlemise korraga ja täida tellimusleht.

  2. Saada elektronkirjana või posti teel tellimusleht otse Sinu piirkonda teenindavale teatriasutusele, teatrite kontaktisikud on leitavad Etendusasutuste Liidu kodulehel asuvast nimistust.

  3. Teater menetleb taotlust vähemalt kaks nädalat ning juhul, kui soovitud kuupäeval on saal välja müüdud, pannakse taotlus ootejärjekorda.

  4. Peale taotluse rahuldamist broneeritakse teatri kassas lastele piletid, mida on võimalik isikut tõendava dokumendi alusel kätte saada ka vahetult enne etenduse toimumist.

  5. Head teatrielamust!


   

   

  "Aitan lapsi kunsti juurde" on heategevusfondi Aitan Lapsi projekt koostöös Eesti Kunstimuuseumiga. Võimaldame üheskoos võimalikult paljudel koolilastel osaleda Eesti Kunstimuuseumi haridusprogrammides.

  Projekt toimub Eesti Kunstimuuseumi viies muuseumis, mis pakuvad kokku 16 erinevat haridusprogrammi, mille hulgast saab taotleja teha valiku. Registreerumiseks palume täita ankeet siin. Ankeet vaadatakse üle ning taotlejaga võetakse broneeringu kinnitamiseks ühendust.

   

  Lisainfo:

  Ruth Roht

  kommunikatsiooni ja turunduse spetsialist

  Eesti Kunstimuuseum

  +372 5341 4812

  ruth.roht@ekm.ee

  kunstimuuseum.ekm.ee